Loader

Planujesz zmienić auto? Nie odwiedzaj kolejnych giełd, tylko udaj się prosto do zaufanego komisu samochodowego!

Planujesz zmienić auto? Nie odwiedzaj kolejnych giełd, tylko udaj się prosto do zaufanego komisu samochodowego!

Wielu kierowców czuje specyficzną więź ze swoimi pojazdami. Jednak z kolejnymi tysiącami kilometrów przebiegu kluczowe części ulegają zużyciu i degradacji. Pogarsza się również stan wizualny auta – coraz trudniej ukryć różne wgniecenia karoserii czy zarysowany lakier. Prędzej czy później dochodzi do momentu, kiedy samochód po prostu trzeba wymienić na nowy. Albo „nowy”, ale z motoryzacyjnego rynku wtórnego.

Dysponujemy szerokim wachlarzem pojazdów z różnych kategorii, na każdą kieszeń

Auto prosto z salonu to niezwykle wysoki wydatek, na który mało kogo stać. Wyliczono, że na jeden z najpopularniejszych modeli osobowych statystyczny, zarabiający średnią krajową Kowalski musiałby odkładać całą pensję przez 29 miesięcy. W efekcie, zgodnie z wyliczeniami branżowych specjalistów, nowe samochody to w ponad 70% przypadków zakup bądź leasing na potrzeby firmy. Pozostałym pozostaje poszukiwanie używanego egzemplarza, w odpowiednio dobrym lub bardzo dobrym stanie, na portalach ogłoszeniowych czy placu autogiełdy. Jednak to profesjonalny komis samochodowy pozostaje najlepszym miejscem na znalezienie kolejnych 4 kółek. Nasza firma od długiego czasu zajmuje się sprzedażą i pośrednictwem sprzedaży używanych pojazdów.

Komis samochodowy ELCAR miał już wielu zadowolonych Klientów. Zapraszamy do Wrocławia!

Każde auto, które do nas trafia, przechodzi staranne oględziny. Nie tylko przeprowadzamy jazdę próbną, ale też dokładnie badamy całą przeszłość danego modelu. Dzięki temu każda osoba zainteresowana kupnem samochodu z komisu otrzymuje komplet informacji o egzemplarzu, który wpadnie jej w oko. Jakiekolwiek nieprzyjemne „niespodzianki” są absolutnie wykluczone. Wiadomo, że używany pojazd nie będzie wyglądał równie dobrze, jak nowa sztuka w salonie. Jednak właściwy, gwarantujący bezpieczeństwo stan techniczny oraz korzystna cena sprawią, że wizyta w komisie samochodowym będzie bardzo dobrym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top