Sprawdź, co oferuje

Komis samochodowy Wrocław ELCAR

Nie masz czasu na to, by zajmować się sprzedażą swoich czterech kółek? Nie szkodzi! Atrakcyjna oferta proponowana przez nasz auto komis to najlepsza odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy zamierzają rozstać się ze swoim samochodem.

O tym, ile trudu się z tym wiąże wie tylko ten, kto już się z takim problemem mierzył. Na nic nawet najrzetelniej napisane ogłoszenie, dokładnie zdjęcia aut i udokumentowana obsługa. Bezowocnym spotkaniom i niepoważnym negocjacjom nie ma niekiedy końca. Wystarczy jednak odwiedzić Wrocław i nasz autokomis. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielić kompleksowej pomocy w zakresie sprzedaży auta, w zamian za korzystną prowizję.

Komis samochodowy we Wrocławiu ELCAR to zespół fachowców. Za każdym razem wnikliwie badają oni stan danego egzemplarza i sporządzają rzetelną wycenę. Każdy Klient, który wybiera nasz auto komis, może im towarzyszyć, by mieć pełną wiedzę na temat sposobu, w jaki szacujemy wartość skupowanych aut. Unikamy dzięki temu nieporozumień i nasz komis samochodowy Wrocław może proponować właścicielom pojazdów najbardziej korzystne ceny. Nie trać czasu na niezdecydowanych nabywców! Autokomis ELCAR skupuje każde auto – także uszkodzone, a pieniądze wypłacamy od ręki. Wszyscy Klienci zamieszkujący lub przejeżdżający przez Wrocław i okolice mogą łatwo odwiedzić nasz autokomis – znajdujemy się blisko centrum. Zapraszamy!

Dowiedz się, jak działa

nasz autokomis

 • 1

  Sprawdzenie dokumentów i tożsamości sprzedawcy

  Zanim zajmiemy się stroną techniczną, nasz autokomis musi ustalić czyją własnością jest oferowany nam egzemplarz i czy nie figuruje w bazie pojazdów skradzionych. Weryfikujemy jego przebieg i dotychczasową historię, w tym uczestnictwo w wypadkach.

 • 2

  Jazda próbna i wnikliwe badanie techniczne

  Komis samochodowy ELCAR dba o interes wszystkich Klientów. Zarówno tych, którzy sprzedadzą, jak i kupią u nas auto. Dokładanie sprawdzenie stanu technicznego jest koniecznym tego warunkiem.

 • 3

  Rzetelna i szczegółowa wycena samochodu

  Gdy stan oferowanego nam egzemplarza nie ma już dla nas żadnych tajemnic, komis może zaproponować jego właścicielowi konkretną kwotę. Wycena zawsze dokonywana jest w sposób jawny i transparentny.

 • 4

  Zawarcie umowy i wypłata pieniędzy

  Nie musimy się spieszyć z podjęciem decyzji. Jeśli jednak na czasie zależy Klientowi, nasz komis samochodowy umożliwia szybkie zawarcie umowy i wypłatę gotówki. Sprzedaj auto od razu i za dobrą cenę!

Poznaj

opinie naszych klientów

Auto komis ELCAR to najlepszy tego typu specjalista we Wrocławiu. Sprawdź sam!

Oferta przygotowana przez komis samochodowy Wrocław ELCAR z całą pewnością spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów, którzy zdecydowali się na sprzedanie auta. Dla nas nie ma znaczenia marka oraz rocznik. Jesteśmy zainteresowani każdym pojazdem. Nawet tym mocno uszkodzonym. Nie od dziś wiadomo, że komis tego typu samochodów jest niezwykle problematyczny. Ciężko znaleźć kupca, który będzie w stanie zapłacić rzeczywistą wartość auta z widocznymi defektami. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, przeprowadzamy autokomis w kilku transparentnych krokach. Pierwszym z nich jest dokładna weryfikacja tożsamości właściciela oraz stanu technicznego pojazdu. Dopiero po skompletowaniu niezbędnych informacji przechodzimy do zaproponowania kwoty zadowalającej obie strony tego typu transakcji. Warto zauważyć, że jako komis aut zawsze przedstawiamy rzetelną wycenę, a gotówkę wypłacamy od ręki. To właśnie takie czynniki sprawiają, że ELCAR chwali się renomą nawet w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław. Zweryfikuj profesjonalizm naszej firmy!

Dlaczego nasz auto komis cieszy się zaufaniem setek Klientów, którzy wyrażają pochlebne opinie na temat prezentowanej przed Tobą oferty? Charakteryzujemy się dbaniem o maksymalny poziom wygody osób zdecydowanych sprzedać pojazd na uczciwych warunkach we Wrocławiu. Trafiający do nas kierowcy pochodzą nie tylko z województwa dolnośląskiego, ale również z innych miast na mapie Polski. Błyskawiczna i rzetelna realizacja transakcji to cechy, którymi komis samochodowy ELCAR wyróżnia się na tle nawet najgroźniejszej konkurencji. Nie przejmuj się formalnościami! Wszystkie niezbędne dokumenty przygotujemy i wypełnimy w zaledwie kilka minut. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na różne formy kontaktu, jakie proponuje nasz autokomis. Specjalnie z myślą o zabieganych osobach stworzyliśmy prosty w obsłudze formularz. Uzupełniając wymagane komórki możesz liczyć na błyskawiczną odpowiedź, zawierającą konkretną ofertę. Uruchomiliśmy także infolinię, a wszelkie wątpliwości możesz rozwiać także stacjonarnie. Odwiedź Wrocław i zobacz, jak działa profesjonalny komis samochodowy Wrocław w centrum dużego miasta.