Loader

Nasz skup wycenia auta używane na odległość. Wypełnij formularz, a odeślemy Ci atrakcyjną ofertę

Nasz skup wycenia auta używane na odległość. Wypełnij formularz, a odeślemy Ci atrakcyjną ofertę

Czasami konieczność sprzedaży samochodu pojawia się z dnia na dzień. Czy to ze względu na jakieś zdarzenie drogowe, czy też inną, pilną potrzebę finansową. Jednak rynek wtórny jest mocno nasycony, potencjalni nabywcy mają spory wybór. Jeśli zależy Ci na czasie i rozsądnych warunkach sprzedaży, skontaktuj się z punktem skupu aut ELCAR. Najprościej i najszybciej będzie skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie internetowej formularza.

Konkrety i szybka kasa. Procedurę transakcji uprościliśmy do niezbędnego minimum

Jakie informacje są niezbędne do wyceny? Na początek oczywiście marka i model samochodu, rocznik, przebieg, pojemność silnika i rodzaj napędu, wreszcie liczba drzwi oraz barwa lakieru. W dalszej kolejności oczekujemy wskazania, jakie wyposażenie znajduje się na stanie. Każdy dodatek to określona wartość. Nie martw się, nie musisz wpisywać wszystkiego ręcznie z osobna – nasz formularz internetowy pozwala błyskawicznie zaznaczyć odpowiednie opcje ze specjalnej listy. Następnie wymień wszelkie uszkodzenia i problemy techniczne, załącz również wyraźne zdjęcia pojazdu. Na koniec podaj cenę, jakiej oczekujesz za swój samochód oraz zostaw dane kontaktowe wraz ze zgodą na ich przetwarzanie w celu obsługi zapytania. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Firma ELCAR prowadzi skup aut już od wielu lat. Zaufało nam mnóstwo Klientów!

Działamy w branży od dawna, co świadczy o tym że proponujemy naprawdę korzystne warunki. Przyjmujemy zarówno samochody używane, których właściciele zdecydowali się przesiąść do innego modelu, jak również egzemplarze w kiepskim stanie technicznym oraz auta powypadkowe. W każdym przypadku gwarantujemy wycenę adekwatną do specyfiki danego pojazdu, a także kwot proponowanych aktualnie na rynku. Nasz skup aut używanych funkcjonuje na całkowicie przejrzystych, uczciwych zasadach. Zachęcamy również do innych form kontaktu z przedstawicielami ELCAR w sprawie zakupu i sprzedaży samochodów, w tym telefonicznych konsultacji oraz wysyłania wiadomości e-mailowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top